Paskutinį gegužės sekmadienį Vandžiogaloje buvo švenčiami Švč. Trejybės bažnyčios atlaidai. Ši iškilmė kasmet minima pirmąjį sekmadienį po Sekminių ir yra viena svarbiausių bažnytinio kalendoriaus švenčių.
Švč. Trejybė (lot. Trinitas) krikščionybėje reiškia vieną Dievą trijuose Asmenyse – Dievą Tėvą, Dievą Sūnų ir Dievą Šventąją Dvasią. Šią tikėjimo tiesą išreiškia kiekvienam krikščioniui gerai žinoma maldos formulė: „Vardan Dievo Tėvo, ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Amen.“
Vandžiogalos krašto lenkai nuo seno didžiuojasi savo ypatinga šventove, kuriai suteiktas garbingas Švenčiausiosios Trejybės titulas. Todėl šios iškilmės kasmet suburia gausų būrį tikinčiųjų ir kraštiečių bendrai maldai bei bendrystei.




Gegužės 17-ąją Bažnyčia švenčia Kristaus Žengimo į dangų iškilmę. Tą pačią dieną minima ir Pasaulinė socialinio komunikavimo diena – laikas, kai ypač susimąstome apie žodžio galią, žmogaus ryšį su žmogumi, apie gebėjimą perduoti tiesą, tikėjimą ir viltį. Kasmet šia proga skelbiama ir Romos popiežiaus žinia, kviečianti saugoti bendravimo kultūrą, paremtą pagarba, atsakomybe ir meile artimui.