Ketvirtadienio, balandžio 23-iosios, rytą Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriuje vyko seminaras „Česlovo Milošo palikimas ir muzikinės folkloro kultūros atspindžiai“. Į renginį atvyko ir Vandžiogalos lenkų bendruomenės atstovai.
Pranešimus skaitė Kėdainių krašto muziejaus direktorius, istorikas Rimantas Žirgulis, Vytauto Didžiojo universiteto Česlovo Milošo centro vadovas, istorikas doc. dr. Rūstis Kamuntavičius, Lietuvos lenkų sąjungos Vandžiogalos skyriaus pirmininkas Ričardas Jankauskas bei Vilniaus universiteto Baltijos kalbų ir kultūros instituto hab. dr. Gustaw Juzala-Deprati.




